Jeżdżenie samochodem

Jeżdżenie samochodem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (27)Jazda samochodem może dawać ogromną przyjemność, oczywiście jeśli ktoś lubi to robić. Prowadzenie auta może dawać poczucie rozluźnienia i bywa pomocne w sytuacjach stresowych. Jak zatem widać, motoryzacja może być bardzo pomocna w kłopotach dnia codziennego.

Ja na przykład, kiedy czuję się zestresowana lub po prostu wściekła, w miarę możliwości staram się wsiąść do samochodu i pojechać gdzieś przed siebie. Kiedy skupiam się na prowadzeniu, zapominam o tym, co mnie zdenerwowało, a równocześnie uspokajam się, robiąc to, co lubię. Wygląda zatem na to, że gdyby nie motoryzacja, chodziłabym wciąż zestresowana i wściekła.
Mam zresztą wrażenie, że wiele osób traktuje prowadzenie samochodu jako czynność relaksującą. Oczywiście kiedy się patrzy na przykład na to, co się dzieje w korkach, można by powiedzieć, że motoryzacja jest pierwszą przyczyną wszelkich stresów i awantur. Jednak stresogenne jest bezcelowe stanie w korkach, natomiast sama jazda, pokonywanie odległości i mruczenie silnika to jest to.

Inne artykuły o transporcie oraz samochodach:

about author

admin

related articles

Polecamy:

  • Egzamin na prawo jazdy – Gdańsk

    Ważniejsza teoria czy praktyka na egzaminie Młodzi kursanci zdający prawo jazdy najbardziej obawiają się ćwiczeń praktycznych. Utarło się, że najłatwiej oblać na placu manewrowym, a jeszcze łatwiej w ruchu miejskim, szczególnie gdy pora egzaminu przypadnie na godziny największego ruchu na ulicach. Niestety, statystyki wskazują na to, że teoretyczny egzamin na prawo jazdy również jest oblewany…

    Read more
  • Foteliki samochodowe

    Każdy samochód powinien posiadać w swoim wyposażeniu niezbędne akcesoria, które zapewniają nam bezpieczeństwo bądź też są pomocne w sytuacji wypadku lub innego zdarzenia. Są to między innymi gaśnica oraz trójkąt ostrzegawczy. Te dwie rzeczy musimy wozić ze sobą zawsze i bezwzględnie. Ponadto, jeśli w samochodzie wozimy dzieci, powinniśmy wyposażyć go w foteliki samochodowe. Na rynku…

    Read more